Arapski konj porijeklom s Borika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galopska utrka arapa 13.4.

+2
FEKHRA
zzvonar
6 posters

Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  zzvonar sri tra 08, 2009 3:16 am

Bok....Nisam znao gdje da ovo stavim,dali pod Boricki Arap u sportu ili tu.....Inace 13.4. je trka na 800m na Hipodromu u Zagrebu pa se nadam da ce doci svi oni koje ovi konji istinski zanimaju.Po mojem saznanju trci 7 ili 8 arapa i smatrm da je trka neizvjesna do kraja,pa me zanima koji su po vama favoriti utrke,a kad trka zavrsi onda mozemo raspravljati kako je bilo.Ja sam totalni amater sta se toga tice ali od konja koje sam vidio po mome misljenju je favorit je Kuhaylan Zaid Harpun i Mundhir Ibn Mahtum ,neznam za koga bi se odlucio.Zanima me i misljenje ostalih koji to prate na ovom forumu.pozzz Shocked

zzvonar

Male Broj postova : 31
Age : 34
Registration date : 17.03.2009

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  FEKHRA sri tra 08, 2009 9:17 am

Arapska grla u trci su:

1 MUNDIR IBN MAHTUM Ilja Moskov 56
2 SHAM IBN MAHTUM 56
3 SCHAMIS 54
4 MORLOCK 56
5 OMAR 2 Ivan Sabol 56
6 KUHAYLAN ZAID HARPUN Đorđe Perović 56
7 SAABICH Tarik Bećar 56
8 76 AHAZ 56

Moji favoriti su Mundhir i Saabih. Wink
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  Ghost_Rider sri tra 08, 2009 11:57 pm

Kuhaylan je dobar konj i s obzirom na to da će ga Đole jašit, nema puno dvojbe o tome tko će odnjeti pobjedu.
Ghost_Rider
Ghost_Rider

Male Broj postova : 37
Location : Velika Gorica
Registration date : 07.02.2009

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  Kebir pet tra 10, 2009 1:52 am

zzvonar je napisao/la:Bok....Nisam znao gdje da ovo stavim,dali pod Boricki Arap u sportu ili tu.....Inace 13.4. je trka na 800m na Hipodromu u Zagrebu pa se nadam da ce doci svi oni koje ovi konji istinski zanimaju.Po mojem saznanju trci 7 ili 8 arapa i smatrm da je trka neizvjesna do kraja,pa me zanima koji su po vama favoriti utrke,a kad trka zavrsi onda mozemo raspravljati kako je bilo.Ja sam totalni amater sta se toga tice ali od konja koje sam vidio po mome misljenju je favorit je Kuhaylan Zaid Harpun i Mundhir Ibn Mahtum ,neznam za koga bi se odlucio.Zanima me i misljenje ostalih koji to prate na ovom forumu.pozzz Shocked
Nisi kriv ako se nisi snašao di ovo staviti. Admin na posao i stavi gdi pripada da bude reda na forumu.(da nam forum bude lijepi kao i dosada) molim lijepo.
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 64
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  Kebir pet tra 10, 2009 1:54 am

Soryyyyyyyyy ova moja zadnja dva slobodno izbrisati da ne kvari bit . fala, lepa,bez ljutnje,sory.
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 64
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  FEKHRA uto tra 14, 2009 11:11 am

Veliko razočarenje jučer!

Moj favorit (konj koji je trebao uvjerljivo odnijeti pobjedu) , Mundhir je pod vrlo čudnim okolnostima probio startmašinu i "istrčao svoju trku". :-( Vrlo čudno.... taj pastuh svakodnevno prolazi kod kuće kroz startmašinu, , ima iskustva sa takama, i izuzetno je smiren. Šta se dogodilo u startmašini da je konj počeo skakti.... neznam... vrlo, vrlo čudno!

No, posljednji je bio Ahaz, konj uzet sa livade, netreniran, 13.g., sljedi lijepa dama Schamis (Kadina), MOrlock, koji trenira endurance, pa Scham koji je došao sa Schamis. Njih su dvoje prije tjedan dana također trčali endurance utakmicu. Zatim Sokol, pa Harpun, koji su jednini bili trenirani i utrenirani za galopsku trku (naravno uz Mundhira).

Svaka čast Zokiju, koji je izvrsno odradio sa Sokolom! Bravo Zoki, trud se VIDI!
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  zzvonar uto tra 14, 2009 1:38 pm

Šta se mene tice dogodilo se ono sta sam ocekivao u vezi sa Harpunom,zamisljao sam da ce se utrka svesti na borbu izmedu Mundhira i Harpuna,no Mundhir je prosao tako kako je.Ne shvacam da nisu mogli pricekat da se konj vrati u masinu.Ako su mogli cekat da ja dovedem Šamija jer se đokej nije usudio da ga zajasi i trebalo mije 10 minuta da ga dovedem( gazda nije mogo na kraj s njim,konjic je bas bio nabrijan),tako su mogli cekat i Mundhira,ionako im se nije odrzao dnevni red kakav su tam napisali u onim knjizicama,kasnili su oko pol sata ak se ne varam.Jos sam se i kladio na Mundhira......hehe....Mislio sam da je cilj da ima sta vise konja u trci,a ne sta manje. Inace Sokol nas je sve ugodno iznenadio i velike cestitke Zokiju i Tamari na radu i trudu oko konja koje imaju u treningu.Cestitam im od srca jer znam kolikoje potrebno truda za pobjedu na utrci,koliko rada i živaca.Ako netko zna vremena konja koji su trčali molim da to stavi na forum,možda nekoga i to zanima.Naravno,slike uvijek dobrodošle....... bounce

zzvonar

Male Broj postova : 31
Age : 34
Registration date : 17.03.2009

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  FEKHRA uto tra 14, 2009 4:33 pm

Zzvonar, očito je da NEKOME nije bilo u interesu da Mundhir starta! Wink

Ponovo sve čestitke Zokiju (naravno i Tamari) na radu, jer je njihov trud naročito vidljiv na Sokolu.
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  ludi tata uto tra 14, 2009 8:49 pm

ne vjerujem , većini jockeya je muka kad moraju sjesti na arape i tak se i ponašaju , a zakaj je Mundhir iskipal ovoga
na izlazu iz padoka , ko zna . A da se hital i rital , je i to popravo , mislim da se jockeyu jednostavno nije dalo više zajebavati za
taj dan . A poslije svega je jedan od organizatora utka rekao da je tih deset somova kuna za arapsku utrku bačen novac .
Tak razmišljaju i jockeyi , drago im uzeti pare za odjašiti a muka im je od toga . Mislim da bi poštenije od njih bilo da kažu neću ,
nego da pristupe ovako olako

ludi tata

Male Broj postova : 115
Registration date : 25.12.2007

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  zzvonar uto tra 14, 2009 9:30 pm

Ne vjerujem da je nekome bilo u interesu da Mundhir ne starta.Da je konj normalno bil u masini,najnormalnije bi startal i sve bi bilo ok,ali su ga ipak mogli pricekat......A dokej koji uzima pare za jahanje mora bit svjestan da ce dobit nabrijanog konja,pa ko da englezi nisu radili sranja,cini mi se da se Rama bacio na pod ili neki drugi njemu slican,ne razlikujem ih bas.A sta se tice Sokola mislimda je svoju kvalitetu i cvrstocu dokazal u enduransu,a sada je to samo potvrdil,,,,,Ja nikoga ne favoriziram niti blatim nego stvari gledam realno,ali konj koji se tri godine trenira i natjece u enduresu,konj kojega se cijelo vrijeme uci da ne smije vuci na zvali nego da se lagano jasi sa labavim dizginima,konj koji nezna za brze radove,najednom mora raditi upravo suprotno,mora vuci na zvali,mora dat sve od sebe u tom galopu,i sve ostalo sta se radi u galopskim trkama,skakanje iz masine i slicno.Meni je pasalo da je takav dok smo isli na endurens,a Zoki ga je sada preuredil za ono sta njemu treba,i to samo u 4mj,i ja mu na tome skidam kapu, a da konj nevalja mogel je radit s njim 4 god pa nebi bilo nista.To je moje misljenje, a mogu to reci jer poznam toga konja bolje od ikoga jer je samnom bil od svoje trece godine i nije ga prije Zokija jahal niko osim mene,nikad mu do sad nije natekla noga ni nista slicno.Sretan sam zbog toga jer sam mislil da nebu nista od njega u galopu i da je on stvoren za endurans,ocito sam se i ja prevaril.......... pirat Sleep Inace kako mogu ovdje staviti slike???????????probo sam pa nemam pojma

zzvonar

Male Broj postova : 31
Age : 34
Registration date : 17.03.2009

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  Ghost_Rider uto tra 14, 2009 9:38 pm

Ljudovi, slažem se sa svim vašim tvrdnjama jer sam bio kod start mašine i arapska mi je trka uvijek najzanimljivija. Što se tiče Mundhira... Ilija je sjebo situaciju, a zbog toga je mogo poginut i on i konj. Svaka čast i konjima i vlasnicima jer ste pokazali pravu kvalitetu "pravih konja". P.S. toliko od mene!
Ghost_Rider
Ghost_Rider

Male Broj postova : 37
Location : Velika Gorica
Registration date : 07.02.2009

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  zzvonar uto tra 14, 2009 9:43 pm

A sta je tocno bilo kod masine,ja sam doso kada je sve vec bilo gotovo??

zzvonar

Male Broj postova : 31
Age : 34
Registration date : 17.03.2009

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  FEKHRA sri tra 15, 2009 1:32 am

Tajo, na izlazu iz padoka đokeja je skipal Scham Ibn Mahtum, a ne Mundhir! Wink Očito je da je Scham "osjetil" tetivu prije same utrke, a nema dar govora da to kaže, pa je na taj način demonstrirao. Dobro znamo da je taj konj vikend prije trčao endurance.
A kaj se ostatka komentara tiče, niste niko od vas upoznati sa situacijom i nekim ljudima, pa da možete komentirati kak spada. Samo Velim da je ovo bila trka Harpun protiv Sokola.
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  ludi tata sri tra 15, 2009 8:08 am

Moja greška što se tiče izlaska iz padoka , točno , a svatko ima pravo na svoje mišljenje što se tiče igara , sve je moguće ,
pa i neke igre oko eliminacije konkurencije . Znamo svi tko je tko i kak se ponaša ne bi li pobijedio , ništa nije isključeno .
Sad još samo treba pričekati Nikine rezultate .

ludi tata

Male Broj postova : 115
Registration date : 25.12.2007

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  Mirela sri tra 15, 2009 9:40 pm

Ghost_Rider je napisao/la:Ljudovi, slažem se sa svim vašim tvrdnjama jer sam bio kod start mašine i arapska mi je trka uvijek najzanimljivija. Što se tiče Mundhira... Ilija je sjebo situaciju, a zbog toga je mogo poginut i on i konj. Svaka čast i konjima i vlasnicima jer ste pokazali pravu kvalitetu "pravih konja". P.S. toliko od mene!
Hvala Bogu da si ti počeo jašiti galopere pa čemo imati đokeja koji če sve znati i nikada neče sjebavati situaciju...stručnjaka za trening i đokeja za trke uvjek fali...nove nade stižu... flower

Mirela

Female Broj postova : 8
Registration date : 05.02.2008

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  Ghost_Rider sri tra 15, 2009 10:27 pm

Khm, khm, nisam shvatio što želiš reći. Ja nisam rekao ni da sam nepogrešiv ni da sve znam, ali sam bio kod start mašine kad je Mundhir izletio van. Hvala na komentarima
Ghost_Rider
Ghost_Rider

Male Broj postova : 37
Location : Velika Gorica
Registration date : 07.02.2009

[Vrh] Go down

Galopska utrka arapa 13.4. Empty Re: Galopska utrka arapa 13.4.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.