Arapski konj porijeklom s Borika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav iz Slovenije - Bled

4 posters

Go down

Pozdrav iz Slovenije - Bled Empty Pozdrav iz Slovenije - Bled

Postaj  Haris uto lip 23, 2009 4:39 am

Pozdrav...

Pozdravljam sve ljubitelje Arabskog konja kao i sve simpatizere te vrle nobel plemenite pasmine i rase !

Ime mi je Haris dolazim is Slovenije tocnije iz kraja Bled..Po zanimanju sam Ekonomski komercialni tehnicar i nakon toga diplomirao na Upravnom faxu..Dobar dio svoga kratkog zivota proveo po teretanama i raznoraznim machistickim klubovima , uz to konji su uvijek i oduvijek bili dio moga svakdana i tako ce ostati do moga zadnjeg daha na ovom planetu...

Vlasnik sam 13 punokrvnih Arabskih konja od toga 5 pastuha , 5 kobila i troje ovogodisnje zdrebadi..Ja i moj najbolji prijatelj drzimo predominantno SE linije i svake godine pod prefixom HB produciramo nekoliko zdrebadi..

Tako drzimo vrance i sivce , znaci basic boje brez dodanih modifikacija na allele genu Wink tu mth dnk nije sporan ..

Imamo konje iz USA , Australije , Njemacke , Italije , Belgije ! Koje smo infiltrirali u nas zilavi Alpski svijet i tako jih spremno ojacali za zivot na suncanoj strani Alpi , nema popustanja zbog ljepote same , ona je nuzna ali nije odlucujuci faktor , vakuumska kompaktnost substance pojedinca i njegova volja do zivota "soul power" su atributi na koje uvijek pustam glasovne simpametike mhhhhh !

Tu i tamo sam vidio nesto konjskog svijeta i nesto konjske populacije i rado podijelim to skromno znanje sa svim koji zele znati !

A da zavrsetak pozdravim sve konjare i u ime ZRAKS-A naseg Slovenskog registra "WAHO" ..Valjda kao predsjednik to smijem ucinit Very Happy

Sretno svima i pozdrav

Haris

Haris

Male Broj postova : 3
Registration date : 23.06.2009

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Slovenije - Bled Empty Re: Pozdrav iz Slovenije - Bled

Postaj  Haris uto lip 23, 2009 4:47 am

Halimas Shimaina (Simeon Sochain - Simeon Sadik x Shimana -Imperial Maakir )

Haris

Male Broj postova : 3
Registration date : 23.06.2009

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Slovenije - Bled Empty Shimaina

Postaj  Haris uto lip 23, 2009 5:08 am

Halimas Shimaina

Haris

Male Broj postova : 3
Registration date : 23.06.2009

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Slovenije - Bled Empty Re: Pozdrav iz Slovenije - Bled

Postaj  FEKHRA uto lip 23, 2009 10:41 am

Dobro nam došao nočna ptico! Very Happy

Jako mi je drago da si nam se pridružio. king Konačno da nam se pridružio netko tko ima ogromno iskustvo u WAHO-svijetu.
Uživaj!
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Slovenije - Bled Empty Re: Pozdrav iz Slovenije - Bled

Postaj  Lipizzan lover uto lip 23, 2009 11:47 am

wow pola nisam razumila šta tu piše....ali čini se kao da se jako razumiješ u Arapske konje!!
Lipizzan lover
Lipizzan lover

Female Broj postova : 35
Age : 30
Location : štala-kuća
Registration date : 17.06.2009

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Slovenije - Bled Empty Re: Pozdrav iz Slovenije - Bled

Postaj  ludi tata uto lip 23, 2009 12:26 pm

ma da , i meni se čini da se malo razumije u te arapčiće . Pozdrav Harisu i ekipi u deželi

ludi tata

Male Broj postova : 115
Registration date : 25.12.2007

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Slovenije - Bled Empty Re: Pozdrav iz Slovenije - Bled

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.