Arapski konj porijeklom s Borika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bom dia (bomodiaš)

3 posters

Go down

bom dia (bomodiaš) Empty bom dia (bomodiaš)

Postaj  arapčići_mali sri vel 25, 2009 11:17 am

Evo još jednog ljubitelje arapskih konjića ( odmah x4 još osobe-cijela moja porodica).
Imamo jednu kobilicu arapkicu od 5g. i još jednu, koju pojma nemamamo kakav je mješanac, ali i nju volimo. Smile
Super je forum, napokon nešto zanimljivo.
arapčići_mali
arapčići_mali

Female Broj postova : 6
Registration date : 22.02.2009

[Vrh] Go down

bom dia (bomodiaš) Empty Re: bom dia (bomodiaš)

Postaj  Kebir sri vel 25, 2009 4:16 pm

Bok arapčići mali, da rikneš od smeha. Smijao sam se kad sam vidio nick. Orginalan je. Inače ovaj forum traje več podosta dugo i lijepo je da ste (svi x 4) naleteli na njega. Reci ti nama malo poviše o vama, arapčićima malim i o onoj jednoj pogotovo. Tamo dalje imaš i našu kafanicu pa navrati koji put. Wink
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

bom dia (bomodiaš) Empty Re: bom dia (bomodiaš)

Postaj  arapčići_mali sri vel 25, 2009 6:01 pm

Hvala na dobrodošlici,svakako ću skoknuti na kafu.
Ta slika, na avatar-u je naša kobilica.
Kadina sa Borika.
Kupili smo je kada je imala 2 g. za naše dvije djevojčice.Inače smo iz Sarajeva.
One je jašu i uživaju,eto to je to.
sunny
arapčići_mali
arapčići_mali

Female Broj postova : 6
Registration date : 22.02.2009

[Vrh] Go down

bom dia (bomodiaš) Empty Re: bom dia (bomodiaš)

Postaj  ludi tata sri vel 25, 2009 6:44 pm

Dobrodošli sarajlije konjari , skupa sa svojim konjićima , liepo se smjestite pa ćemo opalit jedan teferić o arapčićima ,
vašim i našim , boričkog podrijetla

ludi tata

Male Broj postova : 115
Registration date : 25.12.2007

[Vrh] Go down

bom dia (bomodiaš) Empty Re: bom dia (bomodiaš)

Postaj  Kebir sri vel 25, 2009 8:26 pm

Dobro, lijepo mali teferić pa malo o nama svima, pa malo o konjima našim i vašim ili zajedničkim pa malo o roditeljima od te vaše kadinice jer nas interesira. Znači da ste vi oni iz Sarajeva koji pregledavaju forum bez registracije Wink ,sad znam o kome je riječ Smile. inače nebi bilo loše da znamo koji je rod arapčići mali radi pisnja da ne promašim i krivo napišem. Ako vas ima više pod istim nickom da stavite predznak, onako M ili Ž, za rod mislim. Zapravo ste vi fenomen ,jer pod jednim nickom smo dobili 4 člana odjednom.Unikat, baš osječam da ste neki veseljaci, čestitam.
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

bom dia (bomodiaš) Empty Re: bom dia (bomodiaš)

Postaj  arapčići_mali čet oľu 05, 2009 12:23 pm

Kebir je napisao/la:Dobro, lijepo mali teferić pa malo o nama svima, pa malo o konjima našim i vašim ili zajedničkim pa malo o roditeljima od te vaše kadinice jer nas interesira. Znači da ste vi oni iz Sarajeva koji pregledavaju forum bez registracije Wink ,sad znam o kome je riječ Smile. inače nebi bilo loše da znamo koji je rod arapčići mali radi pisnja da ne promašim i krivo napišem. Ako vas ima više pod istim nickom da stavite predznak, onako M ili Ž, za rod mislim. Zapravo ste vi fenomen ,jer pod jednim nickom smo dobili 4 člana odjednom.Unikat, baš osječam da ste neki veseljaci, čestitam.
Što se tiče foruma otkrila sam ga kad sam se i registrovala, tako da nismo mi ti koji šetamo forumom bez registracije. Laughing
Kad sam rekala nas četvero, mislila sam JA, a odmah pride dobijete još tri fana ovog foruma. Smile
arapčići_mali
arapčići_mali

Female Broj postova : 6
Registration date : 22.02.2009

[Vrh] Go down

bom dia (bomodiaš) Empty Imam pitanje trebam odgovor

Postaj  arapčići_mali čet oľu 05, 2009 1:25 pm

Mi bi svakako malo ždrijebe od naše kobilice, ali kako smo tabula raza za priplod arapskog konja ima li neko ko bi nam mogao predložiti i dati malo stručnije mišljenje.
Koji bi momčić mogao biti dobar za našu kobilicu Question

Ona je 665 KADINA LIV, po ocu-86 Lenkoran XI i majci - 640 Kadina XLI
arapčići_mali
arapčići_mali

Female Broj postova : 6
Registration date : 22.02.2009

[Vrh] Go down

bom dia (bomodiaš) Empty Re: bom dia (bomodiaš)

Postaj  Kebir čet oľu 05, 2009 3:19 pm

Pošali PP Enveru sa ovog foruma. Po mojem mišljenju jedan od najstručnijih ljudi za arape u BiH i vaš komšija.
Kako je to lijepo imati stručnjaka pod rukom Wink
Nemojte se ništa sramiti nego pišite malo češče ili barem svratite na kaficu.
Naša kafanica je internacionalna pa nam ovi zakonodavci nemogu nauditi Smile (mislim za pušenje) Wink
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

bom dia (bomodiaš) Empty Re: bom dia (bomodiaš)

Postaj  ludi tata čet oľu 05, 2009 5:03 pm

jašta ba

ludi tata

Male Broj postova : 115
Registration date : 25.12.2007

[Vrh] Go down

bom dia (bomodiaš) Empty Re: bom dia (bomodiaš)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.