Arapski konj porijeklom s Borika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

3 posters

Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  FEKHRA čet tra 02, 2009 10:38 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Borick10

Promocija knjige koju smo svi dugo i sa nestrpljenjem ocekivali odrzat se se 16.04.2009.godine u Sarajevu u prostorijama Bosnjackog instituta koji se nalazi u ulici Mula Mustafe Baseskije br. 21. To je zgrada koja se nalazi u neposrednoj blizini Katedrale, a parking je moguc pred domom Armije ili preko puta Trznice. Promocija je zakazana za 14,00 sati, a promotori ce biti akademik Prof.dr. Muhidin Hamamdzic i Prof. dr. Hamdo Lokvancic.
Knjiga je odlicno uradjena, ima 403 stranice, tvrdog je uveza i u njoj se nalazi sve sto je na prostoru bivse Jugoslavije napisano o Borickom arapskom konju napisano od 1922. do 2008. godine, izuzev tekstova koji svojim kvalitetom nisu zadovoljili ni minimum kriterija.
Na promociji se ocekuje veliki broj posjetilaca, jer je samo pojavljivanje knjige izazvalo veliko zanimanje, kako uzgajivaca Borickog arapskog konja tako i strucnjaka iz ove oblasti.


flower flower flower flower flower flower

KONAČNO!

Udruga uzgajivača arapskog konja "KUTINA" razmišlja o zajedničkom odlasku autobusom. Ukoliko ima zainteresiranih molim da mi se jave na 098/167-65-95 (Ana Šebalj), pa da vidimo brojno stanje zainteresiranih, da se može izabrati odgovarajuče vozilo.
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  zzvonar pet tra 03, 2009 1:18 am

b

zzvonar

Male Broj postova : 31
Age : 34
Registration date : 17.03.2009

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  Kebir pet tra 03, 2009 1:29 am

zzvonar je napisao/la:b
zzvonar!nemoj mi reči da je samo ovo stiglo od tebe iz G. kotara Smile ili se ostalo utopilo u Lokvanskom jezeru Wink
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  Kebir pet tra 03, 2009 1:31 am

Zaboravil sam affraid piši me Ana da popijemo tu kavu več jednom na Borikima Wink Smile
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  Kebir pet tra 03, 2009 1:33 am

kavu, kafu kahvu ili redosljedom kako kome paše,odgovara,valja itd, itd itd Smile
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  zzvonar pet tra 03, 2009 1:35 am

dali se mi poznamo kebire.i ja inace nisam iz g kotara

zzvonar

Male Broj postova : 31
Age : 34
Registration date : 17.03.2009

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  zzvonar pet tra 03, 2009 1:40 am

Bok Ana.htio sam pitati koliko kosta knjiga.Inace vec cetvrti put pisem ovaj glupi post i nikak da ga objavim kak treba,dojadilo mi pisat.e da,i koliko kosta ona knjiga o bos. brdskom konju.Mislio sam ako bi htjelinaravno,i ako se vidimo na hipodromu na uskrsni ponedjeljak,ja bi vam mogo dat pare za te knjige da mi kupite jera ja stvarno nikam nemrem od ovoga faksa.....tako da sada niti ne jasem nego samo citam,a sta da radim....Pozdrav,pozdravite Gordana i juniore....

zzvonar

Male Broj postova : 31
Age : 34
Registration date : 17.03.2009

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  Kebir pet tra 03, 2009 1:51 am

Ona stvar koja odašilje tvoj signal je u Lokvama. Tako barem kaže Wink ali ko če ga znati,možda i laže Smile Wink
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  zzvonar pet tra 03, 2009 2:04 am

Laze laze,ja sam u zg.Mozda s tog mjesta ti primas signal hehe

zzvonar

Male Broj postova : 31
Age : 34
Registration date : 17.03.2009

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  Kebir pet tra 03, 2009 2:06 am

Možda...........ali na signalu u Lokvama piše zzvonar, a na signalu u Zagrebu piše kebir Wink a trečeg nema Smile
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  FEKHRA pon tra 06, 2009 10:18 am

FEKHRA je napisao/la:Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Borick10

Udruga uzgajivača arapskog konja "KUTINA" razmišlja o zajedničkom odlasku autobusom. Ukoliko ima zainteresiranih molim da mi se jave na 098/167-65-95 (Ana Šebalj) ili na PP, pa da vidimo brojno stanje zainteresiranih, da se može izabrati odgovarajuče vozilo.

Ako bude zainteresiranih, najvjerovatnije se bude organizirao izlet na ergelu Borike. Very Happy
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  Kebir pon tra 06, 2009 9:29 pm

Piši ..........Slaveka,kebira i mene i budem pital Pepicu (sad nije doma,otišla valjda dečke tražiti skupa sa gazdaricom) hahahahahahahahahahahaha baš sam dobre volje Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Wink
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  FEKHRA uto tra 07, 2009 11:30 pm

Zapisano! Wink

Cijene nočenja u hotelu na Borikama:
35 maraka - sa doručkom
45 maraka puni pansion
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  FEKHRA ned tra 19, 2009 9:25 pm

Evo, konačno! Very Happy

Za Sarajevo smo krenuli sa 5 auta oko 1 sat iza ponoći. Išlo nas je 16. Ujutro oko 6 sati smo stigli u Sarajevo, gdje nas je dočekao g.Edhem Tufo i odveo nas na svoj prekrasan ranč iznad Sarajeva. Tamo nas je dočekala njegova supruga Merdita, koja je pripšremila prekrasan raskošan doručak i vruču i jaku kaficu! Very Happy Od srca im se još jednom zahvaljujemo na gostoprimstvu!
Kada smo predahnuli od vožnje i okrijepili dušu i tijelo, krenuli smo prema Borikama. Toliko sam bila nestrpljiva da mi je ovaj put trajao duže nego put do Sarajeva. Laughing
Sunčan dan i arapski konji=savršeno!
Razgovor sa voditeljem ergele Borike ispred jedne od štala:

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001512

Jedan od glavnih pepinjernih pastuha-Gazal:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001513

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001514

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001515

Kobila i ždrebe:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001517

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001518

Jurišššššššššššššššš!!!!!!!!!
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001519

Ona i on!
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001520

kobila i ždrebe
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001521

Ponosna:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001522

Spokoj
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001523

Ovoj fotografiji nisam mogla odoljeti:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001524

Odmorena:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001525

Majkice:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001526

Dorke:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001527

Bosansko brdski konj-gušt!
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001528

Arapske kobile iznad potoka:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001529

Mladi pastusi:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001530

Mladi Gazal:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001610

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001611
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  FEKHRA ned tra 19, 2009 9:29 pm

Ovo su vredne cure:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001612

Sve je to bilo u koljevci naših arapskih konja:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001613

gdje smo bili mi:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001531
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  FEKHRA ned tra 19, 2009 9:36 pm

Promocija knjige bila je u prostorijama Bošnjačkog instituta, i sve je proteklo u prekrasnoj dostojanstvenoj atmosferi.

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001614

Puna dvorana:
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001615

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001616

Dragi prijatelji i vlasnici arapa iz Livna.
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001617
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  FEKHRA ned tra 19, 2009 9:42 pm

Nazočne je u ime udruge pozdravio Gordan Šebalj, predsjednik Udruge uzgajivača arapskog konja "Kutina"
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001618

Nakon promocije održan je sastanak uzgajivača boričkog arapskog konja iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine i autora ove hvalevrijedne knjige, prof.R.Telalbašić i mr.E.Žiga
Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA S6001620
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  zzvonar čet tra 23, 2009 12:57 am

Ajde bas mi je drago da ste bili tamo i da vam je bilo super.Ovaj Gazal mi je krasan.Pitanje....rekli ste da se kod vas moze kupitknjiga pa me zanima cijena....pozz Very Happy

zzvonar

Male Broj postova : 31
Age : 34
Registration date : 17.03.2009

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  FEKHRA čet tra 23, 2009 11:20 am

Knjigu možete nabaviti preko Udruge uzgajivača arapskog konja "Kutina" po popularnoj cijeni od 250 kn iliti 35 eura i time postajete počasni član naše udruge i time pomažete rad udruge.
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  Kebir sub tra 25, 2009 12:37 am

Kak smo lepi na slikicama Very Happy
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA Empty Re: Promocija knjige BORICKI ARAPSKI KONJ-ZBORNIK RADOVA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.