Arapski konj porijeklom s Borika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski

4 posters

Go down

1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski Empty 1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski

Postaj  Kebir pet srp 17, 2009 12:38 pm

Smotra če se održati 29.kolovoza u Lipiku.
1.kolekcija pastuha(3godine i stariji)
2.kolekcija kobila koje su najmanje jednom oždrebile
3.kolekcija podmlatka(omadi)
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski Empty Re: 1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski

Postaj  ludi tata pet srp 17, 2009 5:32 pm

dobili službeni poziv i primili na znanje i ravnanje

ludi tata

Male Broj postova : 115
Registration date : 25.12.2007

[Vrh] Go down

1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski Empty Re: 1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski

Postaj  Kebir uto kol 04, 2009 2:07 pm

Izgleda da nema interesenata za piskaranje o izložbi. Onako u tipu:kakvog karaktera je izložba, hoče li biti neko ocjenjivanje,hoče li biti gostiju iz drugih država,dali se odgađa kako sam čuo (ako je istina) itd,itd,,,,,,,,,
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski Empty Re: 1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski

Postaj  Kebir čet kol 06, 2009 11:35 am

U dopisu koji sam dobio piše ovako:S obzirom da se radi o organizaciji nove manifestacije u Republici Hrvatskoj,! Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja , shagya i Boričkih arapskih konja (ono boričkih sam ja dodal jer drugi naziv ne priznam)odgađa se zbog kratkoče vremena te boljih tehničkih uvjeta za održavanje smotre i smještaj konja.
Ovo je sasvim suprotno onoj Damirovoj tvrdnji na pegesusu da imaju široka polja i idealne uvjete za održavanje smotre. Ili možda ima nešto drugo????????????
Dalje piše:Buduči da su postavljena mnogobrojna pitanja vezana za suce, možemo Vas obavjestiti da su pozvani strani i renomirani suci za arapske konje.
Ne piše imenom i prezimenom ko su ti suci i kakve veze oni imaju sa Boričkim arapskim konjem. Neznam ni jednog domačeg suca (osim onih pravih uzgajivača boričkog arapskog konja ) koji bi mogli suditi mojem konju. Ako misle na one strane suce na koje ja mislim onda je bolje da ih ne šalju.
Zaključak:
Ako če biti ovako ,ja na tu (i sve takve )izložbe i bilokakve manifestacije u takvoj organizaciji nejdem .
Pitnje?
Dali ja kao pojedinac moram sam poslati dopis u kojem tražim striktno imenom i prezimenom koji če to suci biti ili če to učiniti udruga službeno.
Kad i na koji način če se stati na kraj toj anarhiji i kada če se konačno izvuči glave iz pijeska i reči dosta.
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski Empty Re: 1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski

Postaj  El Hafi čet kol 06, 2009 11:44 pm

Ja sam čuo da dolazi sudac Roy Bean , direkt sa divljeg zapada Cool
El Hafi
El Hafi

Female Broj postova : 20
Age : 34
Location : ivanić grad
Registration date : 20.12.2007

[Vrh] Go down

1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski Empty Re: 1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski

Postaj  FEKHRA sub kol 08, 2009 12:00 am

tajo, opet si kćer. Wink

Strani "renomirani" suci iz inozemstva koji su predviđeni za ocjenjivanje naših konja, prvenstveno iz susjedne nam dežele, godinama pljuju po našim konjima i govore kako bi bilo bolje da ih nema. Stoga, naše konje će ocijenjivati (ako će ih ocijenjivati) isključivo ljudi koji se razumiju u taj uzgoj.
FEKHRA
FEKHRA
Admin

Female Broj postova : 359
Age : 49
Location : Kutina, Hrvatska
Registration date : 16.12.2007

https://borickiarapskikonj.4umer.com

[Vrh] Go down

1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski Empty Re: 1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski

Postaj  Kebir sub kol 08, 2009 9:55 am

To sve dobro znam i stoga sam i pokrenuo ovu temu. Postavio bi još par pitanja na koja bi vrlo rado dobio odgovor(bilo na koji način) .
Dali če udruga izraziti jasan stav prema HCK glede sudaca
Što če udruga poduzeti glede izložbe ako se HCK ne složi sa tim stavom
Dali če se usprkos neslaganju HCK iči na izložbu
Dali udruga ima mišljenje i stav o izložbi takvog karaktera (u režiji HCK)
Moje mišljenje je da je bolje da mi sami napravimo izložbu (prostora ima bilo gdje) ukoliko se HCK u potpunosti ne složi sa zadanim stavovima.Toliko za sada.
Kebir
Kebir

Male Broj postova : 405
Age : 65
Location : zagreb
Registration date : 19.12.2007

[Vrh] Go down

1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski Empty Re: 1.Uzgojna smotra punokrvnih arapskih konja,shagija i arapski

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.